Imprint

Informacje prawne

STULZ Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa
tel. +48 22 88 33 080
faks +48 22 82 42 678
info (at) stulz.pl

Osoby posiadające uprawnienia do reprezentowania firmy:
Jürgen Stulz (Członek Zarządu)
Aleksander Stulz (Członek Zarządu)
Jerzy Mamica (Dyrektor Zarządzający, Prokurent)
Stulz Polska jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000177789,
będącą podatnikiem VAT, posiadającym NIP: 526-272-50-95, REGON: 015571780.

Osoba odpowiedzialna za treści redakcyjne: Michał Eustachiewicz.


Korzystanie z witryny

Wykorzystanie stron internetowych dostarczonych przez Stulz Polska Sp. z o.o., podlega następującym warunkom i oznacza wyrażenie zgody na przedstawiony poniżej regulamin i warunki użytkowania.


Zastrzeżenie dotyczące treści

Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Informacje te są dostarczane przez firmę Stulz Polska Sp. z o.o. Staramy się, aby treści zawarte na stronie były aktualne i poprawne, nie gwarantujemy jednak kompletności, dokładności, niezawodności, przydatności lub dostępności w odniesieniu do strony internetowej lub informacji o produktach, usługach lub powiązanych grafikach przedstawionych na stronie internetowej. Opieranie się na takich informacjach jest wyłącznie na własne ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z utraty danych lub utraty zysków wynikających z korzystania z tej witryny. Dokładamy wszelkich starań, aby strona działała poprawnie, jednak Stulz Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za chwilowy brak dostępu do strony internetowej spowodowany problemami technicznymi pozostającymi poza naszą kontrolą.


Zastrzeżenie dotyczące linków

Za pośrednictwem tej strony internetowej można łączyć się z innymi witrynami, które nie są kontrolowane przez Stulz Polska Sp. z o.o.. Nie mamy kontroli nad charakterem, zawartością i dostępnością tych witryn. Włączenie jakichkolwiek linków nie oznacza rekomendacji ani poparcia dla wyrażanych w nich poglądów.


Prawa autorskie

Treść naszych stron internetowych podlega polskim i niemieckim prawom autorskim. Właściciel praw autorskich lub posiadacz praw zachowuje wszelkie prawa do wszelkiego rodzaju wykorzystywania informacji przedstawionych na stronie internetowej. Wszystkie chronione treści (obrazy, teksty, pliki itp.) są chronione prawami autorskimi Stulz Polska Sp. z o.o. oraz Stulz GmbH i nie mogą być wykorzystywane bez naszej pisemnej zgody.


Ewentualne uwagi

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub uwagi dotyczące materiału, który pojawia się na tej stronie, skontaktuj się z info (at) stulz.pl

w górę