• FAKTY W LICZBACH

  140 partnerów na całym świecie

 • Agregat wody lodowej

  Cyber Cool 2

 • Model centrum danych

  TileFlow

 • Kontakt

  Kontakt do STULZ Polska

STULZ – Rozwiązania klimatyzacyjne do zastosowań wymagających wysokiej niezawodności

Bazując na swoim ponad 40-letnim doświadczeniu, STULZ należy do liderów w obszarze rozwiązań klimatyzacyjnych dla krytycznych aplikacji i centrów danych.

Urządzenia firmy STULZ zostały opracowane i są produkowane głównie w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakości i z uwzględnieniem wyjątkowo rygorystycznych kryteriów testowania i kontroli.

Jesteśmy ekspertami w naszej branży i posiadamy wiedzę techniczną na poziomie dalece przewyższającym zakres prowadzonej przez nas działalności. Asortyment produktów marki STULZ obejmuje głównie urządzenia do chłodzenia centrów danych. Posiadamy również produkty przeznaczone do klimatyzacji przemysłowej oraz klimatyzacji komfortu.

Dzięki różnorodności rozmiarów, dostępności wielu dodatkowych opcji i modułowości, STULZ może zaoferować unikatowy w skali światowej asortyment i zapewnić optymalny system klimatyzacji dla praktycznie każdego projektu.

 

STULZ – firma ogólnoświatowa

STULZ zatrudnia 2200 pracowników w Niemczech oraz siedemnastu podmiotach zależnych (we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Brazylii, Holandii, Nowej Zelandii, Meksyku, Austrii, Polsce, Hiszpanii, Singapurze, Chinach, Indiach, RPA, Australii i USA).

Współpracujemy także z partnerami handlowymi i serwisowymi w ponad 130 krajach świata, dzięki czemu możemy się pochwalić międzynarodową siecią specjalistów. Posiadamy zakłady produkcyjne w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, USA, Chinach, Brazylii oraz Indiach.

Jako spółka prowadząca działalność na całym świecie, mamy możliwość zaoferowania integratorom centrów danych, planistom i firmom operującym na dynamicznie zmieniającym się rynku technologii informatycznych i teleinformatycznych fachowych porad.

 

 

w górę